تبلیغات
هواداران الناز شاکردوست - مدال طلا و برنز برای الناز شاکردوست!

به وبلاگ هواداران الناز شاکردوست خوش آمدید ... هرچه که درباره الناز شاکردوست می خواهید بدانید در این وبلاگ در اختیار شما قرار داده شده است

مدال طلا و برنز برای الناز شاکردوست!
پنجشنبه 20 مرداد 1384

در شماره ۲۷۵ روزنامه بانی فیلم که روز چهارشنبه ۱۹ مرداد به چاپ رسید، آمار نادرستی از رکوردداران تعداد بازی طی سالهای ۸۳ و ۸۴ به چاپ رسیده است.

بنابراین گزارش، محمدرضا فروتن بین بازیگران مرد و مریلا زارعی میان بازیگران زن رکورددار حضور هستند.  حال به تشریح عدم صحت این گزارش می پردازم :

(۱) محمدرضا فروتن طی دو سال اخیر با احتساب شروع بازیش در فیلم « وقتی همه خواب بودند» در هفت فیلم بازی کرده و آمار تعداد بازیش صحیح می باشد، اما رکورد دار نیست. زیرا امین حیایی تا چند روز دیگر مقابل دوربین ابراهیم وحیدزاده رفته و این هشتمین فیلم وی در این دو سال اخیر محسوب می شود.

(۲) مریلا زارعی که در این گزارش قید شده در شش فیلم به ایفای نقش پرداخته، در این دو سال اخیر تنها در چهار فیلم حضور یافته که عبارتند از :  زن زیادی، مجردها، حکم و زاگرس ... بنابراین گزارش تعداد بازی مریلا زارعی از اساس مخدوش می باشد.  ولی آنچه که در این گزارش از همه موارد مضحک تر است آمار تعداد حضور الناز شاکردوست در فیلمهای سینمائی است. در این گزارش قید شده است که تاکنون الناز شاکردوست در سه فیلم سینمائی حضور داشته است!

الناز شاکردوست از فروردین ۸۳ تا به حال در شش فیلم سینمائی حضور یافته و پرکارترین بازیگر زن حال حاضر سینمای ایران طی سالهای ۸۳ و ۸۴ ( تا این ماه) محسوب می شود.

نتیجه گیری :

پرکارترین بازیگر مرد طی سالهای ۸۳ و ۸۴ : 

 امین حیایی - ۸ فیلم

پرکارترین بازیگر زن طی سالهای ۸۳ و ۸۴ :

الناز شاکردوست - ۶ فیلم

و اما سه بازیگر پرکار سینمای ایران طی سالهای ۸۳ و ۸۴ به ترتیب عبارتند از :

(۱) امین حیایی با حضور در ۸ فیلم

(۲) محمدرضا فروتن با حضور در ۷ فیلم

(۳) الناز شاکردوست با حضور در ۶ فیلم

در خاتمه باید ذکر کنم که هنوز هفت ماه تا پایان سال باقی مانده است و اگر دیدید الناز شاکردوست از دو بازیگر بالای سرش پیشی گرفت زیاد تعجب نکنید![ پنجشنبه 20 مرداد 1384 - 08:08 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : یکشنبه 23 مرداد 1384 - 08:08 ق.ظ]
[ پیام ()|| Eleanor ] [اخبار مربوطه , ] [+]